| RAY a întrebat:

Ce cumparati voi de black friday?

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Am vrut sa cumpar ceva de la avon, am comandat...si m-au sunat sa ma anunte ca nu mai e pe stoc. Super

| RAY explică (pentru whatevernvm):

Trist las ca isi fac eu cadou de ziua ta

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Cred ca haine ca la altceva tot mari sunt preturile pentru venitul meu am vazut o rochita faina big grin dar era tare scumpa si nu ii scadea pretul acum poate poate,
Am auzit ca si investigati medicale iti fac la jumate de pret laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept sa vad ce oferte sunt de black friday referitor la postul de contabila sef. Buna dimineata, mai bea cafea, cineva, la ora asta?

| Victor453 a răspuns:

Haine

| Raniaa a răspuns:

Nițel somn.

| LittleBugsBunny a răspuns:

O pereche de casti pe care o vanez de multa vreme ca sa spun asa ai grija cu black friday-ul asta fiindca e doar o strategie de marketing gen se ieftinesc multe chestii se face vanzare mai mare, dar trebuie sa cumperi cu capul pe umeri ca sa nu vezi ca ai cumparat ceva inferior calitativ doar pentru ca avea un discound de x % fata de pretul initial