| RAY a întrebat:

Ce curiozitati aveti legat de orice lucru?

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Ma int cum respira puiul in oul ala! Ca pana sa iasa e viu, ca doar nu e viu de 30 de secunde inainte sa iasa, e de dinainte. Hai ca la om copilul are legatura cu mama, dar in ou?!
Si cum dracu dintr-un galbenus si albus, iese puiu cu oase, ochi, creier, picioare, nu prea pricep.

| LPCTSTR a răspuns:

Calculatoarele cuantice... partea aia minunata de teorie din circuite mereu ma deranjeaza
https://quantum-computing.ibm.com/

| gemeni6226 a răspuns:

Ma intereseaza paranormalul, din tinerete m-a interesat si aceasta curiozitate nu a scazut cu varsta.