| Lary a întrebat:

Ce dor mi-e de vremurile ce au trecut cand ascultam pe atomin andre, n&d, animal x si alte trupe... unele apuse.imi aduc aminte ca fredonam cu prietenele in fata blocului melodiile.As vrea sa fiu din nou mica, sa revina vremurile acelea. Voua va e dor de copilarie, de vechile trupe, de tot ce tine de trecut?

Răspuns Câştigător
| zuzumic a răspuns:

Eu cand eram mica faceam concurs in fata blocului de cantat si cantam ASIA laughing " Ia cu tine si inima inima mea si ascundeo in bagaje peundeva" ...si le rugam pe mamikile noastre sa ne imbrace in rochite frumoase pentru concurs rolling on the floor... da mie foarte dor fara calculator si toata ziua afara si la desene animate... :X fara sa am vreun stres acum copii din ziua de azi nu mai stiu a se joace nici ascunsa nici nimic... acum se bat ca jon sina... se joaca carti cu naruto sau mai stiu eu ce si cand ii auzi k nu stiu nici sa se stearga la nas si isi baga **** in toti si in toate inclusiv in mamicile lor... si vezi k la 5 ani au telefoane mobile foarte performate iti vine sa apuci campi angry si sa te intrebi... copii lor cum o sa fie daca ei sunt in halu asta

13 răspunsuri:
| Lary explică:

Atomic*

kratos
| kratos a răspuns:

Nu imi e dor decat de cateva parti ale trecutului meu si anume clipele petrecute de cei dragi mie care au murit. Iar in legatura cu trupele respective incearca sa asculti legendele muzicii vechi Queen, Beatles sau altii si vei vedea diferente enorme. De Queen imi este dor de animal x in orice caz nu.

| daddy a răspuns:

Sigur k da dar ce putem face? sad
eram fan n&d pe vremuri ^_^

| Georgiana2905 a răspuns:

Imi este dor de copilarie. Uite ca am crescut. SUnt sanatoasa, multumesc lui Dumnezeu dar as reveni in trecut. Nu mi-as dori sa revin in anii in care eram o fetita dar as revenii la anii de liceu. As mai repeta odata acesti ani. Crestem...

| danutza a răspuns:

Intradevar trupele care ne-au bucurat copilariea nu le vom uita nikiodata asa cum nici parintzi nostri nu au uitat acele trupe (cantaretzi) din acea perioada a copilariei in care traiau muzica si o pretzuiau ...acum cam rar sa pretzuiesti un cataretz straight face

| daddy a răspuns:

Intr-adevar nimic nu mai e ce a fost...
muzica, oamenii
inainte erau si persoanele mai sociabile mai buni, muzica merita sa o asculti
acum sunt numai cocalari si pitipoance peste tot si muzica, mai mult zgomot si atat straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ...sincer eu inca ascult pe youtube etc melodii cu andre, animal x si multi alti happy off ce dor imi este de vremurile alea sigh acum nu se mai face muzica ca aia :X

| Betty18 a răspuns:

Si acum mai ascult melodiile acestea veki in special andre, formatia preferata din perioada copilariei

| inna a răspuns:

Da, mi-e dor de copilarie, sa ascul andre, 3 sud est, ASIA, animal x love struck

| Silvia a răspuns:

Si eu imi amintesc cum cantam : "Libera la mare, stau cu tine la soare, ne iubim pe nisipul fiebinte, nu mai sunt o fata cuminte" laughing))
Era foarte frumos atuncilove struck

| Cryssy a răspuns:

Nici eu nu voi uita trupele vechi si melodiile pe care le ascultam cand eram mica... Si mie mi-e dor de trecut, imi este dor de toti cei dragi care nu mai sunt, imi este dor de clipele petrecute alaturi de cei dragi, atat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...foarte mult.mai ales cand veneu prietenele la mine si dansam si laughingdoamne ce mai vremuri...ma distram foarte bine.si mi-as dori foarte mult sa dau timpul inapoi sa retraiesc acelea clipe:nu am sa le uit niciodata!:X