| lory14 a întrebat:

Ce efecte are asupra parului uleiul de masline cu extract de virgin presat la rece?

4 răspunsuri:
| L a răspuns:

Efectul este un par mai frumos, uleiul de masline e bun la multe lucruriwinking

soothe
| soothe a răspuns:

Emolienta si de conditionare.

| graylady a răspuns:

Uleiul de masline, in general este perfect pentru parul uscat, tern si fara stralucire, cateva picaturi de ulei de masline, aplicate pe par dau stralucire si revitalizeaza parul. Dar ca orice tratament natural nu te astepta sa aiba rezultate vizibile de la prima utilizare.Treptat vei vedea ca va da rezultate. Take care!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama ulei extravirgin de masline si iti regenereaza firul de par si pielea capului, confera stralucire parului.este mai bun decat balsamul de par.