| CioroiStefan777 a întrebat:

Ce este mai rau: sa iti vezi cel mai bun prieten mutandu-se intr-o alta tara sau sa locuiti unul langa altul, insa relatia voastra sa se raceasca?

Răspuns Câştigător
| Catwomen123456 a răspuns:

Eu am plecat din tara și relația cu prieteni mei s-a racit oricat de mult am fii vorbit

5 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Daca pleaca din Romania, eu ma bucur pentru el/ea
Deci, a doua varinata cred ca e mai rea thinking

| Nirvanaaa a răspuns:

As zice a doua varianta. Distanta nu conteaza daca se mentine prietenia.Rau e sa fii aproape si sa se raceasca... incep regretele si prea multe ganduri laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se mute. Pentru ca a doua problema poate fi rezolvata prin comunicare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea cea mai buna, de fapt as putea-o numi soră deoarece ne cunoaștem foarte bine, s-a mutat in Italia...Am fost si colege de banca 3 ani sad Asa ca prima varianta.

| Mariu0699 a răspuns:

Este mai rau daca e langa tine si relatia se raceste, dar se poate rezolva prin comunicare. Eu am plecat din Italia si acolo a ramas cel mai bun prieten al meu, si uite ca dupa 5 ani, vorbim zilnic.