| alexusfabio a întrebat:

Ce este mai satisfacator si mai excitant pentru o femeie, sexul cu un singur barbat, sexul cu doi barbati sau sexul in grup?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste cu barbatul iubit.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pune-o de mamaliga! sa-ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de femeie si de barbatul cu care este. Daca nu stie sa se bucure de sex poate sa treaca si armata pe la ea ca tot nu e satisfacutalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cec cu multe zerouri. laughing

nony
| nony a răspuns:

Cel mai excitant e sexul cu un cal... e ala dotat cat pentru o armata.
App. porecla mea era Calul. ore de ce imi ziceau fetele asa thinking big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alexusfabio, eu zis ca si tepes, cu barbatul iubit, adica cu unul zic eu, depinde de femeie, ca poate ea e mai erotica sau usuraticahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca doar sexul bine facut.