| anonim_4396 a întrebat:

Ce fac oamenii inteligenti cand se plictisesc? thinking (gen acum, la ora asta devreme)

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Na' ca a dat "plictiseala" in mine laughing... ma relaxez cu TPU cat mai pot si apoi trec pe Youtube sa vad emisiunea "Lectii de Viata".

| IrisMisaki21 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Uh,insfarsit cineva plictisit laughing (am crezut ca nimeni nu se plictiseste) Hm, frumos mod de a te plictisi, trebuie sa incerc si eu big grin

| RAY a răspuns:

Invata asta fac

| Drimmero a răspuns:

Baga un meci de fotbal!

| T0T a răspuns:

Dacă întrebi asta deja afirmi un anumit lucru despre tine. Oamenii sunt diferiți și au diferite pasiuni, indiferent de inteligență.

| syd2 a răspuns:

Nimic.

| deeeaqq a răspuns:

Respiră

| Mieeez666 a răspuns:

Se plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chemosinteză

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce fac oamenii inteligenti dar eu pana acum m-am uitat la The supervet si am cantat ( imi place sa le provoc insomnii vecinilor ). laughing Tu ce faci?batting eyelashes

| Claudiu1905 a răspuns:

In timp ce pe prosti ii omoara ambitia se pare ca pe noi ne omoara plictiseala
La propriu, adica facem lucruri de care in mod normal ne ferim ca dracu de tamiie, de exemplu sa ne declamam inteligenta big grin desi ne este vehement contestata
Chiar violent, vezi primul paragraf