| zuzi_4846 a întrebat:

Ce faceti atunci cand vreti foarte mult sa faceti ceva ce nu puteti face?

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Obisnuiam sa dau in peretii din BCA, insa dupa o vreme a inceput sa pice tencuiala, asa ca m-am reprofilat pe un dulap, lemnul e mai moale si mai flexibil.

| hasegawa a răspuns:

Incerc sa caut ajutor la o persoana care este mult mai capabila decat mine, care este de-acord sa ma ajute sa duc la indeplinire ceea ce vreau insa nu pot reusii de una singura