| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce faceti azi Sambata?

8 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Buna. Eu astazi stau pe la pc, ma plimb prin casa si pe la vreo ora 18 ies pe afara cu prietenii. Pa, pa. happy

| JustMe a răspuns:

Nimic special, stau acasa si diseara ies sa ma dau cu rolele. Cred ca ma pun sa fac si ceva teme, toata vara n'am deschis niciun caiet si cred ca ar fi cazul sa fac si niste teme:-

Răspuns utilizator avertizat
| Simona a răspuns:

Putin la pc, dupa care ma apuc de facut caratenie. tu ce faci?
batting eyelashes

| resp3ct a răspuns:

Deci.
Age of empires, family guy, mess, ziare, TPU, muzica...

| EstiFericitaSauTrista explică:

Sim curatenie si bataie cu perne

| Ingerasull99 a răspuns:

Astept seara sa plec la vama veche!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ziua o sa stau la pc si-mi fac de lucru prin casa.Seara, merg la un concert.happy