| Nume6 a întrebat:

Ce faceţi barosanilor, tot depresivi, tot depresivi? laughing))

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La regim dietic barosane

| Violleta2022 a răspuns:

Nu toti sunt depresivi, doar aia care pierd noptile in loc sa le doarma, privand corpul de 2 hormoni vitali creierului, care nu se mai produc, deoarece producerea lor se intampla NUMAI cand dormim si numai intre orele 10 si 2 noaptea.
Neproducerea acestor hormoni pe o perioada lunga de luni sau ani, duce la: depresii, anxietate, atacuri de panica, paranoia, schitofrenie si alte boli psihiatrice.

| Sofer a răspuns:

Depresiv în alte zile, acum e totul în condiții normale.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Always have been!

| RKBlue a răspuns:

Nu am depresie ci anxietate rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru RKBlue):

Vezi de serlift 50 mg

| RKBlue a răspuns (pentru RAY):

Mersi, dar nu iau medicamente.
Fac sport si reusesc sa mi-o tin sub control(in cea mai mare parte a timpului)

| RAY a răspuns (pentru RKBlue):

Atacuri de panica ai?

| RKBlue a răspuns (pentru RAY):

Nu.
Am avut o singura data, cu ceva ani in urma.
In rest numai batai puternice ale inimii, ganduri naspa si tot felul de senzatii nu tocmai placute(dar numai in anumite situatii)
Dar nu mai sunt la fel de rele ca inainte, asa ca e un plus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depresivii au lasat-o moale, probabil a venit vara și a dispărut depresia.
Acum "femeile nu sunt în stare sa iubească și sunt toate pe interes" e trendul laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am lansat trendul iar restul mau urmat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Cum ar fi, ca peste un an, doi, sa te pui cu una care îți vrea bine, te iubește șamd, și sa pui întrebări de genu "de ce nu m-am lăsat iubit" "de ce am fost prost" "de ce femeile iubesc mai mult decat barbatii"
happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Astea sunt povești ca daca ai spune de ce nu mam pocait acum 2, 3 ani, raman la convingerea mea femeile nu iubesc cu adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Îți pun și ție o întrebare pe care am pus-o ieri la altcineva de pe site, ce înseamnă iubire pentru tine? Ca sa înțeleg și eu exact de la cine a pornit trendul happy
E serioasa întrebarea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceva ce poti doar simt si nu poti explica prin cuvinte

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pai și atunci laughing de unde *** știi tu ca ele nu simt acel ceva!?
Acum o sa-mi zici ca dacă ar iubi, nu ar face aia și aialaltă...

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Mann nu am spus ca stiu, ca pot dovedi am spus ca cred, a crede =o convingere fara dovezi, fara stiinta, dovezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i mai da si tu sperante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu am fost si mereu voi fi!