| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce faceți când nu aveți ce face?

19 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Raspund pe TPU.
Sau ies din casa random, incotro gasesc un pretext.

| Mosotti a răspuns:

Pai eu nu am momente cand nu am ce face, am atatea de facut si diferite ca nu ajunge ziua (fara legatura cu munca). Daca ajungem in situatia sa nu avem ce face, deja ceva nu e ok cu noi. Si ca desenezi ceva, si tot ai ce face la o adica. Simti automat la infinit ca te bucura una, alta, le rotesti pasiunile, desoperi pasiuni noi.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Cind nu o sa am ce face voi fi mort.

| Freya1 a răspuns:

Nu prea exista in general sa nu ai ce sa faci.
Dacă nu muncești sau nu ai scoala faci treaba in casa, cumpărături, urmărești reduceri, citesc o o carte, iesi cu prieteni tot e ceva.

| Celcestietot a răspuns:

Cand nu am ce sa fac? Scrie undeva ca trebuie sa fac ceva anume?

| Sofer a răspuns:

Ies afara și ma plimb sau vad un film și ascult muzica dacă nu am chef sa ies.

| Donsavas a răspuns:

Răspund la întrebări aici sau intru pe ometv

| anonim_4396 a răspuns (pentru Donsavas):

Merge și de pe tel ome Man?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu există așa ceva.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu cunosc aceasta notiune sa nu am ce face.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu personal imi iau bicicleta si ma plimb prin oras, chiar si pana in afara lui 10-15 km, ma opresc pe undeva beau un suc ceva mananc de la Andos si pe urma cand se lasa seara vin acasa unde trag vreo cativa pumni intr-un sac de box pe care l-am cumparat ca sa ma relaxez.

| oglindasultanului a răspuns:

Ma ocup de ceea ce-mi blocheaza calea.

| Theo94 a răspuns:

Stau pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu mai mereu nu am ce face de când am rămas fără fake friends da tu cf băbăciune?

| Helper07 a răspuns:

Intreb pe altii ce fac cand nu au ce face, asta fac.

Citeste o carte.

Răspuns utilizator avertizat
| Curious2 a răspuns:

Eu imi caut ocupatie. Nu raman niciodata fara ocpatie.

| xilef123 a răspuns:

Raspundem aici

| qVlad12 a răspuns:

Ma uit la un film sau ma joc pe PC.