| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand nu puteti dormi de caldura?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dau drumul la AC

| Celcestietot a răspuns:

Eu vara nu dorm...

| gemeni6226 a răspuns:

Eu de obicei dorm goala doar cu un cearceaf deasupra, inainte sa dorm las fereastra larg deschisa si ma racoresc si pe urma nu am probleme dar si asa este cam ora unu si pana adorm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pornesc ventilatorul. E silențios și pot dormi cu bine. big grin

| MPersephone a răspuns:

Folosesc un ventilator electric. Dar daca nu e la indemana am avut nopti in care imi udam hainele, sau puneam mai devreme o sticla de apa in congelator, o scoteam, o infasuram in ceva si adormeam imbratisand-o happy