| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Ce faceți când vreți să uitați o persoană? big grin

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O blochez si o evit dar sant situatii cand nu se poate pentru ca se nimereste ocazia sa dai fara sa vrei de ea

| RAY a răspuns:

Ignori respectiva persoana, de ce vrei sa uiti?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru RAY):

Momentan nu vreau să uit pe nimeni, întrebam preventiv. laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu nu vreau sa uit nimic.

| Celcestietot a răspuns:

Trece de la sine. Asta putem spune. Mai incerc să mă gândesc și la diferite activități ca să uit de respectiva.

| OldSoul a răspuns:

Ma îndrăgostesc de o alta rolling on the floor

| Sofer a răspuns:

Prin muzica sau alte activitati dar degeaba ca nu am uitat pe nimeni.

| SG1995 a răspuns:

Îmi înec amărăciunea în seriale și anime-uri, mă izolez social.

| mentholinks a răspuns:

N-am intalnit vreo fata care sa ma facă sa vreau sa o uit, ba din contra, am vrut sa cunosc mai bine dar cum s-a întâmplat, cum nu s-a întâmplat, am ajuns sa nu cunosc nicio fata cât de cât.

| mudokins78 a răspuns:

Coniac Unirea! Site-uri deochiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-o sterg din telefon, de pe retelele de socializare, cam orice ce imi aminteste de ea arunct, nu mai vizitez locurile in care mergeam cu ea. Ci vizitez locuri diferite, imi schimb look-ul camerei. Tot ce obisnuiam sa fac când eram impreuna schimb 100%.

Sper ca ai inteles ideea. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă uit la ea, ce întrebare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am fost nevoită până acum să uit pe cineva.

| Vikaa a răspuns:

Nu te mai gandii la persoana respectiva, dupa 3 zile respective e ca si uitata persoana respectiva si ascult multa muzica sau invat; D