| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti?happy cum va mai merge?

11 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu prea bine. A trecut ziua, nu am facut nimic, am pierdut toate biletele la pariuri si nici nu m-am omorat cu invatatul pentru facultate.

| LoveSleep a răspuns (pentru AFR81):

Restanțe?

| AFR81 a răspuns (pentru LoveSleep):

Mda, patru. La cat m-am ocupat vara asta, daca reusesc sa scap de doua, sunt mai mult decat multumit.

| RAY a răspuns:

Pe TPU, pai sti cum e tot raul spre bine

| Drimmero a răspuns:

Facem bine, EstebanJulioRicardoMontoyaDeLaRo...

| zurick a răspuns:

Bine,cred.Era și mai bine dacă nu mai erau 3 săptămâni până începe școala.

| Aberdeen a răspuns:

Bine, bine. Tu? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine, fericita (incepe scoala), nicio problema (incepe scoala), viata de vis happy (incepe...scoala crying )

| TURB0X a răspuns:

Nu îmi mai merge, și-a rupt picioarele.

| LiveTheMoments a răspuns:

Asa si asa! Tu ce faci?

| justanotheralien a răspuns:

Naspa. Teme, PC, teme, telefon, cules de rosii, mancat, certat cu fratele meu, teme iar si acus ma bag la somn.