| TheWorstNightmare a întrebat:

Ce faceti de obicei in timpul liber?

6 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna.
Sunt mai multe lucruri care imi plac si le fac in timpul liber. Imi place sa citest si acum citest "Revelatia". Imi place mult cartea. Daca nu citesc stau pe PC/laptop, ies cu prietenele, ma joc pe IPod, ascult muzica sau ies pe afara.
Asta fac de obicei big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Scriu,stau pe TPU,pe mess,vb la telefon, ies pe afara, ma uit la tv.
Tubatting eyelashes?

| InuIo a răspuns:

De obicei vizionez anime...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau pe TPU.Raspund cit pot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey!
Eu citesc, mă uit la anime-uri, ascult muzică, mai scriu proze, desenez ( când am dispoziția necesară), chem prietenele să ne uităm la un film ( prefer atmosfera de la mine de acasă).

| CRISTY_6837 a răspuns:

Scriu>stau la pc toata ziua>ajut oameni pe TPU>ma joc diferite jocuri>si acum ma dau cu sanialaughing
Cam atat fac eu in timpul liberbig grin