| klaws007 a întrebat:

Ce faceti de Sf Pasti?
Mergeti la biserica?
Il petreceti cu familia?

20 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai in noaptea de inviere o sa merg la biserica pentru a lua lumina. Iar de paste voi sta acasa impreuna cu familia meahappy

| mihaelaa18 a răspuns:

Pai in noaptea de inviere o sa merg la biserica pentru a lua lumina. Iar de paste voi sta acasa impreuna cu familia mea cum s-a intamplat in fiecare anhappy
Paste fericithappy

| klaws007 explică (pentru mihaelaa18):

Multumesc la fel mihaelaa18, dar pot sa te intreb ce varsta ai?

| mihaelaa18 a răspuns (pentru klaws007):

19 anihee hee

| klaws007 explică (pentru mihaelaa18):

Multi inainte mihaelaa18

| mihaelaa18 a răspuns (pentru klaws007):

Multumeschappy

| klaws007 explică (pentru mihaelaa18):

Ce nasoala e vremea pentru paste. Ploua crying(

| mihaelaa18 a răspuns (pentru klaws007):

Da ai dreptatesad este urat ca a plouat astazistraight face, anul trecut a fost o vreme frumoasa si calda iar anul asta urata

| znstr a răspuns:

Aveam in plan sa merg cu familia si niste prieteni apropiati la biserica, dar am bafta de rubeola asa ca o sa-l fac acasa. Tu?hee hee

| klaws007 explică (pentru znstr):

Cum ai reusit chiar acum sa te imbolnavesti?

| znstr a răspuns (pentru klaws007):

Am avut ghinionhee hee oricum mai am cateva zile si imi revin, pana duminica sper sa fiu ca noua chiar daca nu ies la biserica.

| klaws007 explică (pentru znstr):

De unde esti?

| znstr a răspuns (pentru klaws007):

Eu Bucuresti :p tu?

| klaws007 explică (pentru znstr):

Eu, de pe la vreo 180 de km de Bucuresti. am 26 de ani, tu?

| znstr a răspuns (pentru klaws007):

26?! Eu 17 laughing multi inainte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastele este o zi ca oricare alta. Cel mai mult in aceasta zi ma gandesc la Isus si la ce a facut pentru noi toti.
Ma duc la biserica, chiar si daca nu la slujba neaparat.
Apoi iau masa de Paste cu familia.happy
Paste fericit!

| klaws007 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu cred ca ma voi duce la biserica

| anonim_4396 a răspuns (pentru klaws007):

Tu stii.

| Dan1989P a răspuns:

Cu sigranta il petrec cu familiawinking.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Pentru mine Pastele este o zi mai plictisitoare decat restul. Ce fac? Stau in casa, afara ploua, nu pot iesi din casa, deci iti dai seama ca il fac cu familia(care apropo, s-au culcat cu totii azi dupa-amiza x-()