| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce faceti in vacanta? unde mergeti?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Bună.
Eu în vacanţa asta, trebuie să mă duc intr-o tabără, la Marea Neagră; pentru că concurez la festivalul "Dobroge, mândră grădină" împreună cu ansamblul "Muguraşii". Apoi, în iulie, trebuie să merg la vreo cinci spectacole, în diferite oraşe. Poate mă mai duc la bunici, pentru câteva săptămâni.
Trebuie să-mi fac temele de vacanţă.
Deci, vacanţa mea va fi una foarte încărcată. laughing
Tu ce vei face în vacanţă? smug

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

In vacanta ma duc in Italia, la mama mea.Mai vin si 2 prietene, si sper sa ne petrecem vacanta impreuna, la mare.love struck

| Infernia a răspuns:

Plec din tara, in grecia happy