| DenisaNicoletaG a întrebat:

Ce faceti? happy
Prin ce locuri ati mers sau mergeti in vacanta?

30 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Am ajuns prin Piatra Neamt si Suceava la manastirile din zona si de cateva zile in Constanta voi sta pana la reintoarcerea mea spre Germania sad.

| Speed99 a răspuns:

Merg in Polonia sa vizitez Auschwitz. O sa ma gazez- cazez, pardon, undeva prin preajma.

Scuze nu m-am putut abtine.

| RAY a răspuns:

Prin bega atat de romantic e sa inoti cu iubita in rahatul altora

| J0B0MAT a răspuns:

Bine fac.
Am fost prin iad. Plănuiesc să mă duc în rai. Să vedem dacă reuşesc, pentru că la ăia acolo e totul mult mai scump.

| Nemessys a răspuns:

Casa - magazinul de langa mine - casa - celalat magazin si atat. happy

| GoldenZenith a răspuns:

Eu nu merg in vacanta. Alții vin in vacanta la mine. smug

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Si ce faceti voi in aceasta vacanta? laughing

| syd a răspuns:

Prin jungla orasului

| Yasmin875 a răspuns:

Pe 17 iulie plec la Costinești si stau o săptămână.Mi-am făcut rezervare din timp.Pana atunci ies în oraș cu prietenii.

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Ia-ma cu tine puppy dog eyes
Oriunde e mai bine decat in fucken' Polonia.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Te-aș lua, dragul meu. Daca nu îți place în Polonia de ce te duci acolo? Te obligă cineva?

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Sunt obligat, cel putin din punct de vedere "al respectului fata de parinti". Am parinti atat de tari incat ma manipuleaza emotional ca sa merg cu ei. :3

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Te înțeleg.Incearca să fii optimist.Nu o să fie așa rău.Vizitezi un loc nou.Si eu am un tata care nu mă lăsa să fac ce vreau.Mereu mă cert cu el.Asta este altă poveste.sad

| MihaelaDart a răspuns (pentru Speed99):

Iti va placea Polonia, chiar daca spui asta. Auschwitzul este chiar marcant, sa vezi fiecare om care a decedat acolo si sa le citesti istricul loc. Am fost in Polonia la Auschwitz si am plecat cu lacrimi. Pe langa asta, Cracovia este superba si la bijuteriile din argint sunt foarte ieftine, cosmeticele la fel sunt si caliltative, mancarea este foarte buna si au orase curate.

| Daniel9988 a răspuns:

Ma expediez in Franta...

| DorelExpertu a răspuns:

Hmm, chestii ilegale fac, afaceri cu ciocane mai exact.

Deocamdata nu am mers nicaieri, dar vreau sa strabat tara in fund si in lat.

| Tiger7777 a răspuns:

In fata blocului cu prietenii la seminte si cel mai important Timisoreana la 2L

| NeaMih4i a răspuns:

La tara... si inca sunt la tara...

| Arimoshi a răspuns:

Afară cu siguranță ca nu laughing

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Arimoshi):

Hi5

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Arimoshi):

Hi5=bate palma

| Arimoshi a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Ok...bătaie de palma virtuală

| S5e a răspuns:

Inca nu am plecat in vacanta happy
De acum cu prietenii happy

Răspuns utilizator avertizat