| inflicted a întrebat:

Ce faceti toata ziua in carantina?

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ma uit la tv si rapuind pe TPU, maninc si dorm, mișto program nu?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Muncim de acasa... nu am niciun minut liber

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Ai! =) și încă câte! Ești pe locul 3.
winking meștere!

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsurile de pe TPU fac parte din cele 5min de deconectare pe care mi le iau la fiecare ora de munca happy Aa vrea eu sa am timp doar de stat de pe TPU

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

#Respect! Înseamnă că iubești comunitatea TPU.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stau pe internet... Ma plictisesc.
Intentionez sa ma mut putin la curte, acolo am mai multe variante de activitati, si mai mult perimetru.

| NLS a răspuns:

Munca pana la 4 (de săptămâna viitoare birou doar o zi pe sapt, restul zilelor de acasa)
Iar acasă filme, muzica, somn, citit.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Muncim, învățăm, citim, ne uităm la filme, seriale, documentare, facem sport, curățenie, gătim.

| Digikey a răspuns:

Inca lucrez.Sa vedem ce mai apare saptamana viitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Tot felul de activitati care sa ne alunge plictiseala, sport, citit, seriale, gatit, mie imi pare bine ca stau la curte si pot sa iau cate o gura de aer curata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facem curatenie, daca stai la casa sigur gasesti de lucru. Gatim, azi e sarbatoare ca ma apucam sa fac si ceva prajituri. De citit nu prea mai am ce, mi-am terminat ultimele carti achizitionate

| brokxy a răspuns:

Ma uit la seriale, filme, mananc laughing

| Trustmotorcy a răspuns:

Dorm și merg la muncă.

| lorena66 a răspuns:

Desenez, scriu, stau, cam atatlaughing tu?

| BilaRomânească a răspuns:

Laba