| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faceti voi cu timpul vostru liber? Si cat aveti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dimineata pana la 12 dupa masa merg 30min - 1h pe jos sa fac miscare apoi stau pe Youtube. Sambata si duminica fac ce pot sa imi ocup vremea

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu am timp liber, pentru că nu am timp închis.

| CdeMetal a răspuns:

Am mult timp liber, sunt la liceu si mai e putin pana la vacanta, cand o sa am si mai mult.
De obicei stau pe laptop sau telefon, petrec mult timp in casa, nu imi place sa ies singur si din pacate n-am nici prieteni cu care sa ies.

| Bozgi200 a răspuns:

Eu fiind la școală, aflându-se și pe final am ceva timp liber happy doar că îl petrec că fraierul belind ochii prin telefon și laptop.De mâine incerc sa ies pe stadion cam atât laughing