| Victor453 a întrebat:

Ce faci atunci când cineva te rănește atât de mult încât parcă simți fizic durerea din suflet?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Incerci sa te calmezi.
Palngi te descarci emotional e bine sa faci si asta din cand in cand, sa incerci sa asculti muzica mai vesela care sa te binedispuna si sa fi optimist ca va fi bine, sa nu te mai gandesti la ce a fost sau la acea persoana si sa te axezi pe alte lucruri

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Plang sincer, iar si iar pana imi descarc sufletul.

| LoveSleep a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Cum te numești? Vrei să fim împreună? Mereu mi-am dorit o fată ca tine.

| Victor453 explică (pentru LoveSleep):

E baiet))

| AvalohAlyn a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu stiu de ce Tudorel, dar ma binedispun de fiecare data unele raspunsuri date de tinelaughing

| LoveSleep a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Drăguț că măcar cineva le privește așa.
Dar, get some balls, tigrișor. Nu mai plânge, e de fetițe.

"Plang sincer, iar si iar pana imi descarc sufletul."

Citește-o până îți vine să râzi. Apoi fă o plimbare, întoarce-te și nu mai fii așa piz3ă.

| Kaℓi a răspuns:

Ii trag o injuratura sincera.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ma enervez. Ma enervez si mai tare. Incep sa ma gandesc ce sa fac.
Ma enervez mult mai tare.
Incep sa construiesc planuri malefice.
Ma calmez.
Pun in aplicare planurile malefice.
Savurez victoria, si incep sa-i fac zile fripte doar de dragul distractiei.
O persoana care trece prin asta, pierde 'bunele relatii' cu mine pentru totdeauna, si devine bataia mea de joc de cate ori am sansa sa o intalnesc. Nu imi trece scarba nici in ani buni.

| BlackRose03 a răspuns:

Ma tai, plâng sau scriu in jurnal ce ma apasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam greu sa ma raneasca cineva atat tare, tinand cont ca nu sunt atasata atat de mult decat de putine persoane.Ce fac? Incerc sa ma gandesc la altceva.Sa citesc, asta imi distrage toate gandurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma izoleaz singur si strig cat ma tin plamanii, sau ascult muzica metal si fac exercitii in sala pana zboier de parcã sa fi un psihopat. Dupa sfarsesc prin a citi o carte sau audiobook si fumez o tigarã

| Raniaa a răspuns:

Am inteles, vrei sa afli ce fac diseara... ruj rosu, tocuri si seara în oras.

| Victor453 explică (pentru Raniaa):

Da, special am dat intrebarea de dragul tau! ca so vezi tu, ca sa stiu ce faci, ce planuri ai!))

| Elyiela a răspuns:

Ma joc tfm si cand nu iau fs ma tai

| Victor453 explică (pentru Elyiela):

Semanam! eu ma tai de obicei

| Elyiela a răspuns:

Apropo glumeam

| Victor453 explică (pentru Elyiela):

Acel moment cand te simti loh (despre mine)))

| Cristall155 a răspuns:

Ma uit la desene animate si incerc sa uit de toti si de toate.

| Victor453 explică (pentru Cristall155):

O metoda buna! eu ascult muzica si uit de toti