| DariusAndi a întrebat:

Ce faci in weekend?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Iesi cu bicicleta afara, mergi la o ruda, repari un pc, aduni bani de weekend pentru ceva ce iti doresti, faci misto de o nesimtita care e pe interes cu baietii...

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Stau pe TPU, fumez, beau, mănânc, mă uit la TV, deschid o carte.
Pe curând!

| Vans a răspuns:

Puţină muzică, apoi mă apuc să învăţ pentru teza la geogra şi după caut ceva de citit, ca să adorm mai bine.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Ies cu prietenii, scriu, citesc, stau pe tv si pc...
O seara buna!

| ZeHelp a răspuns:

P'afara la o tigara, la calculator, o laba... chestii.

| Faster2010 a răspuns:

Din moment ce vremea nu ne e prea favorabila...Cred ca o sa ies cu prietenii pe undeva, probabil o plimbare sau un film ceva.happy
Desi, sincer nu prea conteaza ce faci ci cu cine faci! happy parerea mea...

Sa ai un weekend placut! Have fun! happy

| stefaniaelena a răspuns:

Ma joc la pc