| RalukAndre a întrebat:

Ce farse pot face de 1 aprilie la scoala?

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

1.Cumpara o punga de chipsuri, de preferat una cat mai mare. Toarna piper macinat peste chipsuri incercand sa agiti punga in asa fel incat sa nu versi continutul. Mergi la colegii de clasa si serveste-i insistent.
2.Lipeste la intrarea in clasa o moneda si uita-te cum se chinuie sa o ridice!
3.Lipeste cu un scotch incolor capacul si colacul de la wc. O surpriza neplacuta pentru cineva care se grabeste sa ajunga la baie!
4.Intr-o cutie cu lapte adauga colorant alimentar. Nu este toxic si ii va speria pe cei care vor vrea sa-l consume!
5.Adauga intr-o sticla de cola condimente si apoi invita-ti colegii sa bea.
Funda?