| SilentRain a întrebat:

Ce fel de mâncare nu va place?

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Orice cu zgârci.

sadrian e noul Cel mai jalnic user de pe TPU.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Orice ce are grasimi =nu ca nu-mi place si ca apoi imi vine greata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Tocană de păsărici, if you know what I mean...
Știu că îți place să provoci, așa că mă aștept în replică la o scârboșenie din partea ta, dar sper să îți eliberezi astfel neuronii, care îi ai puțini, mulți hormoni, puțini neuroni și să mai ieși un pic afară, că va fi soare frumos azi, să mai lași TPU să respire.
Dacă nu mă ignori, o să avem clipe frumoase împreună.

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

Am mai văzut din astea ca tine, ma plictisesti...

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt un el, nu o ea. Ca mine poate ai mai văzut, dar nu ai cunoscut, if you know what I mean. Dacă ai fi cunoscut, nu te-aș plictisi acum. Numai să nu mă ignori, că eu pe tine, never ever...

| QElenaBoghiu a răspuns:

Peștele

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Pe primul loc e pestele, in special scrumbia.
Apoi mancarurile grase/slanina.

| CdeMetal a răspuns:

Ciorba de fasole, mai ales cand mananca ai mei pentru ca urmeaza o noapte plina de gaze.

| IonutCG90 a răspuns:

De exemplu fructele de mare. Bleah. Sau burta din ciorbă de burtă. Îți mai zâc?

| Rhea44 a răspuns:

Mămăliga? e pur și simplu oribila