| ferar12 a întrebat:

Ce fel de oameni sunt cei care aruncă scaune pe geam când se imbata?

6 răspunsuri:
| AllieAyl a răspuns:

Nebuni fara scaun la cap laughing (deoarece deja l-a aruncat pe geam) laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Doar cei nebuni

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii aruncă cu pianul. Sunt plini de inițiativă și bună dispoziție.

| gemeni6226 a răspuns:

Oamenii respectivi deja beau de mult si creirul lor e serios afectat de alcool.Nu exista sa bei o perioada indelungata fara sa-ti fie creierul afectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce întrebi asta, era să îți cadă un scaun în cap? laughing

| Sayiumi a răspuns:

Nebuni