| SilentRain a întrebat:

Ce fel de persoana te consideri? happy

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Modest, de treaba, foarte sensibil.

| VibeTrix a răspuns (pentru sofisis):

Stai, ma duc sa vomit si vin.

| sofisis a răspuns (pentru sofisis):

In ce univers?

83 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Impunator, incapatanat si zapacit

| RAY a răspuns:

Amuzanta,Rationala, Nu prea hotarata- in sens ca nu am convingeri,false credinte,posesiva, foarte sceptica, mizantrop, O persoana emotionala, spontana

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ray,ti-ai pierdut si ultimii neuroni? De ce iti modifici raspunsurile in functie de ce spun eu? Nu esti nici diferit, nici complicat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tu ai spus ca sunt complicat ai uitat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am prapadit de ras la faza asta. laughing)) Stiu si eu sigur ca scrisese 'diferita'. rolling on the floor)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare daca mai modific odata, modifica si el? Probabil.Lipsa de personalitate))

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti incerca, probabil da. laughing)

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vezi ca deja l am modificat eu

| RAY a răspuns:

User Anonim821 cum te consideri?

| SilentRain explică (pentru RAY):

O umbra

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Amuzanta esti, hotarata esti, rationala esti, un pic ametita de la patinaj

| RAY a răspuns:

NuGaseamNumeLiber ca nu am buletin, pe tine te amuza totul, fugi ma si fa-ti temele ca nu primesti laptic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mda,am vazut.Ma bucur))

| RAY a răspuns:

Endoryus pai ai uitat ca sunt in lista ta de ignor =desi nu te mai pot raporta ))))))))), vorbind serios nu am de ce sa te asa zis raportez, scopul acestui site este ajutorul resiproc nu sa ne raportam uni pe alti

| Drimmero a răspuns:

Un microbist impatimit!

Pe langa asta, sunt un om normal,, cum rar mai intalnesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Deja microbist impatimit! nu te face normal asa ca nu te preface ceva ce nu esti laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru mintea voastra inapoiata e ceva anormal.

Ai citit tot? Ma refeream la cu totul altceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"Pentru mintea voastra inapoiata e ceva anormal." Si-a gasit si cine sa faca pe Einstein, ptiu sa nu te deochi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ca o fac pe Einstein, dar cand privesc imprejurul meu, chiar nu ma simt inferior.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Avand in vedere ca te laudai ca nu ai nici macar amaratul ala de bacalaureat, eu nu as fi atat de tare in gura.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

E doar o diploma ce mai nou e ceruta si pentru femeile de serviciu in scoli/

Iar citesti printre randuri, te las in ideea ta sa crezi ce vrei, nu trebuie' sa ma justific!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Diploma aia arata daca ai trecut sau nu degeaba prin liceu. Dar tu baga ce scuze vrei ca sa dormi mai bine la noapte. "Iar citesti printre randuri," Bai mai lasa-ma. Cand o fa ca de o fac, cand nu o fac ca de ce nu o fac.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de unde ai dedus tu ca n-am Bac-ul luat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tu te laudai. Parca vorbeai cu trenuletz pe site si am vazut discutia. Nu e ca incerc eu sa te insult aiurea.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Atat tu cat si el credeti tot ce cititi, am luat Bac-ul,, aia sa-mi fi fost mie problema?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu imi plac oamenii care o dau la intors ca tine. Stii, si eu am o facultate terminata dar ii mint pe toti pe aici ca am doar liceul. Shhhhwinking

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici nu-mi bat capul, cum am zis, nu trebuie sa ma justific.

| Freya1 a răspuns:

Pfff autoritara, posesiva, punctuala, orgolioasa, puternica...

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Esti geloasa de fel naty?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Da sunt si geloasa tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce iti modifici raspunsurile in functie de ce am spus eu, hm? Stiu exact ce am zis si eram ironica.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles drepturi de autor

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Wow suna cool, si eu sunt, stii ca eu sunt cu inventia cusca pentru iubita mea

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nici chiar cusca dar vreau sa stiu tot ca dupa aia sa ma gandesc eu ce se face mai departe deci mai degraba posesiva si autoritara

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

O sa mori naiba singura cu mentalitatea asta. "vreau sa stiu tot"

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ai dreptate, la fel si eu, crezi ca personalitatea ta e scimbatoare sau mereu la fel?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa nu imi plange mie de mila ca prin vreau sa stiu tot nu i-am facut nimanui rau pana acum numa bine si har domnului nu duc lipsa de persoane care mi-ar spune tot numai sa vreau eu sa ascult.
Voi fi singura cand voi decide eu sa fiu.

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Se mai si schimba dar atunci cand are pentru cine sau merita acel cineva asta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Vad ca tot nu ti-ai schimbat bulgii aia urati. Avand in vedere ca majoritatea poarta prostiile alea, cred si eu vor sa fiti bff laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Gelozia asta trebuie sa aiba o limita, asa nu te suporta nimeni.
Si legat de blugii urati, subscriu. laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa pun o poza expre pentru tine cu o pereche si mai rupti ca am har domnului si am si bluza asa sa te oftici... laughing
Nu te lua dupa cum ma imbrac ca asta nu inseamna ca si gandesc si ma comport ca si restul

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu in ce masura sa fiu geloasa, cand si de ce si daca sunt nu inseamna ca terorizez pe cineva cu asta cercetez eu sa vad daca am de ce...
Iar legat de blugi o sa fac o poza speciala cum am mai spus cu o pereche mai franjurati ca aia sunt blugi normali doar zgareati ca sa vad daca faceti diferenta intre ce spun si poza mea sau sunteti superficiali.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Nu o sa prinzi tu ziua cand ma oftic eu pentru altul tongue."Nu te lua dupa cum ma imbrac ca asta nu inseamna ca si gandesc si ma comport ca si restul" Eu ma rezum la ce vad in jur. Desigur, am vazut si atatia oameni care stiu sa se imbrace calumea dar aveau un caracter foarte jegos.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Deci...ne arati niste blugi si mai urati?laughing

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place efectul de turma dar ce nu inteleg uni e ca eu si Endoryus nu ne certam noi glumim ca sunt sigura ca lui Endoryus nu ii pasa de ce blugi am eu pe mine in fine...
Da o sa iti arat o pereche si mai "urati"...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Aha, deci iti amintesti de hahalera aia care ma certa, vezi domne ca "m-am luat de tine" laughing). Atata timp cat nu insulti de parinti ca pokemonii astia de 15 ani care se uita la desene si se supara ca sunt facuti pokemoni, nu sunt probleme happy.
PS. Nu cred ca ai blugi mai urati decat astia de la avatar. Ma rog sa nu existe mai urati rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Cred ca instinctul gregar e caracteristic celor care imita actori / cantareti. big grin Si nici mie nu-mi pasa absolut deloc ce porti tu, doar ti-am spus parerea mea.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai adaugat o poza pe langa alea sa faci o comparatie laughing pana maine o vezi e cu dedicatie pentru tine laughing
Da imi amintesc.Eu tin la glume atata timp cat nu ma simt atacata oarecum sau luata peste picior cu nesimtire

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc esti amabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Da, astept maine sa vad atrocitatea laughing. Naspa de mine ca nici nu dorm noaptea, asa ca o sa fie si mai mult timp sad. Pana intra Camelia, pana vede toate raportarile facute de Ray etc etc, se face 1. Asa ca peste 24 de ore vad "minunea" =)

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Merita asteptat

| CleanHeart a răspuns:

Sufletista, incapatanata, intelegatoare si ar mai fi multe de spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Complicata

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu as prea zice. Mai degraba pokemonii astia sensibilosi sunt complicati. Ca nici ei ( daramite altii) nu stiu ce vor face dupa 2 secunde.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti spune ca sunt imprevizibili.Nu stiu daca li se potriveste si "complicati", din moment ce toti urmeaza acelasi tipar.
Imi place descrierea ta.Ti se potriveste.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba mea

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te intreaba Endoryus de ce i-ai dat ignore.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi happy. Acum fugi ca ai treaba, leacul ala pentru cancer nu se gaseste singur rolling eyes

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca stie si el. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O pers. simpla happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai, intreaba-l mai sus pe nu gasesc nume liber de ce mi-a dat ignore. Sunt al dracu de curios ca nu i-am zis nimic rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Nugasescnume Daca stiam nu intrebam Einstein laughing. Posibil de sensibilos dar nu tin minte sa fii vorbit cu tine ceva. Posibil te-ai simtit la ceva ce am spus. De aia eram curios ce anume.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De treaba, visatoare modesta, foarte timida, iubitoare, care nu inseala, sensibila, glumeata,

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce frumos, chiar esti o fata perfecta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Pup

| SilentRain explică (pentru RAY):

Multumesc frumos, stiu ca sunt perfecta smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar e vreunul in adunatura asta de oameni modesti care sa fi spus si ceva rau despre el?

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare ca eu am spus lucruri bune?

| IIIshaneIII a răspuns:

Indecis

| IIIshaneIII a răspuns:

Ce va laudati atat ca a-ti luat bac-ul?
Eu am luat si bac-ul si barca si elicopteru,avionul,autobuzul,tramvaiul,metroul,trenul,tirul,autocamionul,duba,masina,tractorul,motorul,motocicleta,scuterul,bicicleta, hoverboard-ul, trotineta, rolele, skateboard-ul si la nevoie am mers si pe jos

| munteanuionvictor a răspuns:

Amuzantă și sociabilă; câteodată prea cicălitoare.

| BlueDark a răspuns:

Depinde din perspectiva cui ma privesti...

-Sefu' ma vede ticnit
-Nevasta crede ca-s hipster
-Mama zice ca sunt ''baiat bun'', ceea ce ma amuza cand ma gandesc ca am trecut demult de 20 de ani laughing
-Prietenii ma considera tampit
-In ochii lu' fate-meu sunt un geniu laughing

| VictorFenrir a răspuns:

Noncomformista

| georgyanaaa a răspuns:

Modesta,de treaba, sensibila, putin incapatanata, amuzanta

| Mada1920 a răspuns:

Buna intrebare,o persoana complicata. Sunt calculata in tot ce fac,serioasa dar totodata si copilaroasa cand vreau,suparacioasa,implicata in tot ceea ce fac,geloasa,uneori cicalitoare, in acelasi timp imi place si viata, cumsecade, sensibila dar si razbunatoare, iubitoare si lista poate continua.

| iHateLuckyPersons a răspuns:

Aerianarolling on the floor

| Unicornlover7 a răspuns:

Creativa, intelegatoare, calma si rabdatoare

| VallyB a răspuns:

Sunt o persoana extrovertita si foarte vesel. Imi place sa comunic si sa rad foarte mult.Tu?