| Madalina1901 a întrebat:

Ce fete preferati? Slabe sau grase?

Răspuns Câştigător
| c0cuta a răspuns:

Salut madalina uite revin eu ti-am mai raspuns si la intrebarea cu 2pac, pai fetele nici prea slabe dar nici grase sa fie ele slabe dar sa arate bine la corp(intelegi ce vreau sa spun?), apropo imi dai si mie printr-un raspuns id-ul tau de mess si imi zici te rog cati ani ai? In poza pari de varsta mea...Imi dai si o funda daca nu cer prea mult...

| Madalina1901 explică (pentru c0cuta):

Eu am 18 ani si ceva, nu stiu cati ani ai tu. Cat despre id, o sa ti-l trimit eu. P.S.: cu placere pentru funda

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Potrivite, nici slabe de tot, nici grase, sunt bune mai plinute unpic.