| buhuhuuu a întrebat:

Ce filme bune a-ti vazut in ultima perioada?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

The wolfman
the sawshack deception
Fast four
X man first class
kung fu panda 2
jack
rio
tangled
rango
despicable me
the kings spech
Sanctum
the black swan...etc.am vazut multe!

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Vrei să zici "ați". Ultimul film pe care l-am văzut și mi-a plăcut a fost I Can't Think Straight. În rest, A Clockwork Orange, Shutter Island, Hard Candy, The Green Mile, From Paris with Love, Edward Scissorhands, 127 Hours.

| Mihaela_3187 a răspuns:

Ultimele mele filme au fost: A walk to remember; Big daddy; cruel intentiones; Dumnezeu pentru o zi; Just go with it; 3 metri deasupra cerului; If only; It's a boy girl thing. Si multe altele insa aceste sunt superbe. Incearca si tu, vizionare placuta!

| Sunnyツ a răspuns:

Presupun ca'ti plac filmele horror (dupa poza si nick) :->

1 ) Orphan ( bestial film) love struck

2) Sillent Hill ( horror de horror)

3) Grudge 1, 2 si 3 ( nu e extraordinar dar te speri )

4) Mirrors 1, 2 ( 1 e mai bun ca 2 dar tot aia.filmul merita vazut!)

5) Shutter ( groaza nu e foarte multa dar are o actiune interesanta)

6) Jason vs Freddy ( un fel de combinatie intre 2 filme misto horror)

Ar fi mai multe...dar astea chiar sunt faine (parerea mea)!

:*