| Xployd a întrebat:

Ce filmulet sau videoclip sau ce o fi el are cele mai multe vizualizari pe youtube? care stie exact ii dau fundita si vothappy

2 răspunsuri:
| bdn23 a răspuns:

Afurisitul ala de bieber. Cu melodia Baby are vreo 743 de mil de vizualizar. Aiurea, macar daca ar canta frumos. Nu de alta dar uitate la un video cu alta muzica care zic eu ca e frumoasa, si dupa uitate la mel lu justin bieber si fa diferenta. Oricum are multe milioane de vizualizari din cauza fetelor disperate de el in ziua de azi:|
Convingete cu ochii tai Http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4