| Auras95 a întrebat:

Ce format video are Samsung Corby txt? ca vreau sa convertez un clip pentru el si nu stiu ce format am incercat si avi si tot nu merge

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Incerca 3gp si mp4 cu programul format factory http://www.softpedia.com/......tory.shtml

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si Any Video Converter.Foloseste MOBILE Phone MPEG-4 Movie(mp4).Selectezi din lista din partea dreapta. Dupa ce il descarci si instalezi.

| Auras95 explică:

Cum sa recuperez fisiere pierdute daca am reformatat pc ul? de pe hard...Adica eu am reformatat pc ul si am sters din greseala si partitia D si nu mai am poze, filme, jocuri etc...cum le recuperez? dau funda!