| shareable a întrebat:

Ce ganditi cand va spune un barbat de 28 de ani ca este virgin?

46 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Eu nu am inteles formularea, dar intuiesc cum cred. Daca imi spune mie, nu ma intereseaza. Daca as fi fata si mi-ar spune doar daca am vreun fetis in legatura cu virgini as face sex cu el altfel ca femeie isi pierde timpul cu un virgin la varsta aia.

| RAY a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, nu vad de ce uni judeca pe alti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiind tot barbat, nu prea as vrea sa aflu asa un detaliu.

| Celcestietot a răspuns:

Gandesc sa il intreb cum de a ajuns sa ramana asa... probabil big grin

| LoveSleep a răspuns:

Mă gândesc la săraca Dorotheea, că nu mai știe de ea la cât de udă e când a auzit că e un alt virgin aici pe care nu l-a băgat în seamă.

| Andreeush a răspuns:

Că îi e rușine să se apropie de o fată.

| Frank51 a răspuns:

Sunt 2 posibilitati, ori nu ii pasa de acest aspect al vietii lui si asteapta sa se indragosteasca de suflet inainte de corp, ori este incapabil sa treaca la urmatorul pas din diferite motive. Oricare ar fi dintre cele 2, nu trebuie judecat.

| SilentRain a răspuns:

Ca nu prea îmi pasa

| OldSoul a răspuns:

De ce ar trebui sa-mi spuna asta?
Sau sa spuna oricui asta?

E viata lui, e alegerea lui, nu ar trebui sa conteze asta pentru ceilalti, si nu ar trebui sa se explice.
Iar daca totusi o face, conteaza foarte mult si cum o spune.
Daca el se simte frustrat si nemultimit din cauza asta, e clar ca o sa percepem mesajul intr-un mod.
In schimb daca glumeste si face misto pe seama asta, deja nu mai incepe sa conteze atat de mult acest aspect.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nimic, e treaba lui.

Mi se par bolnăviori doar ăștia de pe TPU care vin cu liste de calități ca să te convingă că singurul lor defect e faptul că sunt urâți laughing. Și ''calitățile'' sunt de obicei timiditatea și alte chestii din care reiese că oamenii nu ies din casă, n-au pasiuni și nu fac nimic cu viața lor. Cunosc oameni cu defecte fizice grave în relații cu persoane sănătoase, nu poate nimeni să mă convingă că n-a avut o relație doar pentru că are nănăul strâmb. Dacă nu au vrut ei, n-au știut unde să caute, n-au știut cum să se integreze în lume sau au avut alte priorități, e altceva. Dar să mă scutească de listele lor de trăsături extraordinare laughing))))

| EntertainYou a răspuns (pentru supadeceapa):

Aia sunt Inceli direct si numai pretextul asta il baga cum ca toate femeile sunt jigodii si cauta numai barbatul fatal. Si de aia supraestimeaza ei atat de mult sexul DESI sunt si misogini, urasc cam toata lumea, se urasc si pe ei (automat), dar considera ca li se cuvin chestii degeaba si astfel baga scuza ca nu iti place de fizicul lor si doar atat cred ei. Unii si mai complexati dau vina chiar si pe dimensiunea daravelei.
Astia n-au leac pentru ca sunt si covert narcissists la radacini avand in vedere victimizarile lor fara numar. happy

| supadeceapa a răspuns (pentru EntertainYou):

Exact laughing, scuzele lor preferate: sunt urât, o am mică și n-am bemveu.

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Vezi ca toti avem un gram de narcisism in noi, e imposibil sa nu te ridici in slavi singur indiferent de parerea altora despre tine, e in firea omului.

Cat despre cei care urasc toate femeile pot spune ca nu mai e misoginism ci o ura patologica,, nu e ok. Da, multe sunt vai de capul lor dar din start daca pleci cu premisa ca toate sunt la fel o sa cam mori singur, intai de toate trebuie sa lucrezi la tine apoi se nasc pretentiile si ajungi sa mai refuzi ceva ce nu e de nivelul tau. jur ca n-am inteles niciodata cum de unii alearga in disperare dupa femei.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Eu vorbesc de narcisism patologic. Nu de așa-zisul narcisism/egoism firesc sa fie in fiecare dintre noi, adică acel impuls care zice 'si cu mine cum ramane' + instinctul de apărare.
In rest, ce faci tu si ce fac eu cu ridicatul in slăvi diferă drastic.winking

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Asa e, suntem infinit de diferiti, unul din noi nu vede nimic gresit in narcisism, pe cand celalalt i-ar ghilotina. Cred ca e cam gresit sa spui 'narcisism patologic',, toti se iubesc mai presus de orice chiar si cu scopul de a-l denigra pe celalat

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Foarte gresit. Mai bine taci daca nu stii despre ce e vorba. Narcisismul patologic arata a iubire de sine doar la suprafata. In realitate e doar stima de sine foarte scazuta, nesigurante cu duiumul si ura de sine si fata de altii la minut.
Inseamna sa cauti atentie, validare si admiratie neincetat. Sa te comporti grandios / superior / arogant / nesimtit cand situatia n-o cere deloc (nici macar in apararea ta). Un narcisist e mereu arogant in mod nemeritat/nejustificat. Mereu proiecteaza nesigurantele lui in altii si manipuleaza lumea din jur. Iar cand lumea observa greselile lui incepe sa se victimizeze intr-un mod imatur (si sunt adulti in toata firea care fac asa ceva). Niciodata nu isi admit greselile si nu stiu ce e aia responsabilitate fata de propriile lor fapte/actiuni.

Si cel mai important e probabil ca n-au empatie (sau au destul de putina, insa e foarte rezervata atat timp cat pot obtine ceva in propriul lor beneficiu). Pot sa simuleze ca sunt oameni normali... dar in realitate NU LE PASA de altcineva cu adevarat, doar joaca teatru atat timp cat lor le iese scopul intrucat doar nevoile lor conteaza, niciodata si ale altora. Ei vor sa primeasca mereu si sa nu ofere mai nimic. Orice relatie cu ei este tranzactionala (dar mai ales in favoarea lor).

Asculta acest podcast: https://www.youtube.com/watch?v=UvO05KhxGCc

Explica exact ce zic eu. Exista narcisism echilibrat si narcisism patologic sau toxic.

| oglindasultanului a răspuns:

Se baga tare prostesc in seama.

| Apokales a răspuns:

Ma gandesc la faptul ca nu voiam sa aflu acest aspect. Cui ii pasa?!

Răspuns utilizator avertizat
| Dorotheea21 a răspuns:

Ca traiesc intr-o tara de prosti, unde virginii sunt terifiati de prejudecati, iar homosexualii sunt mangaiati pe cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant cum se simt unii.
Ca are o personalitate naspa. Timid, plictisitor,
mediocru, incapabil sa socializeze.Si arată naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde mai mult ce gândește acel virgin despre el, decât de ce cred ceilalți.

Și depinde cum o spune(daca nu ii pasa de ce cred ceilalti și o zice cu incredere), eu când am fost întrebat pe tema asta, oamenii credeau că le dau cu vrăjeală și fac mișto. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că minte laughing sau face caterincă happy

| Jus7t a răspuns:

It's ok.

| EntertainYou a răspuns:

Sigur e vreun sociopat. Mie asa mi-a spus domnul Endorkyus care este un reputat expert in dezvirginari online.

| Endoryus a răspuns (pentru EntertainYou):

Sociopaaaatuleeee.

| EntertainYou a răspuns (pentru Endoryus):

Cf Endo? Vrei sa-ti mai arat poze cu mine in privat?

| Endoryus a răspuns (pentru EntertainYou):

Inca suferi de boala adolescentelor? Sa trimiti poze cu tine la niste oameni care nici macar nu ti le-au cerut laughing. Si eu sufar de mine, aha aha. Narcisistuuuuleee.

| Drimmero a răspuns (pentru Endoryus):

Aveti poze cu el? ia sa-l vad si eu ca sunt curios cu cine am de-a face de atata timp.

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

De ce nu ii ceri? Nu vezi ca se ofera singur. Si cica eu sunt narcisistul.
Daca te simpatizeaza destul iti trimite si cu puta lui, cum a facut cu conquina.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

I-am trimis acum doi ani pentru ca facea misto ca sunt virgin din cauza fizicului cu siguranta precar si dupa ce i-am infirmat banuielile a inceput sa spuna ca sunt sociopat si narcisist si ca m-as f&te singur.winking
Ironic e ca mai mult narcisism am descoperit eu in el cu fapte/dovezi. Fapte imature pe care le face constant si nici nu vede nimic in neregula ca minte cu nerusinare sau distorsioneaza complet din rautate pura anumite lucruri despre care oricum n-avea cunostinta si nici nu-l priveau (dar care mai e rolul unui smear campaign altfel?). In ecuatia asta, tu si el sunteti doar flying monkeys pentru "conquina".

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Nu te judec dupa fizic, te judec doar dupa comportament,, poti sa arati oricum, nu asta te face om ci felul de a arata asta.

Credeam ca putem avea si o discutie serioasa in care nu implici trollii, dar nu vorbim despre raposati acum.

| Drimmero a răspuns (pentru Endoryus):

Ce vrei, ma... voia si omul sa aiba parte de o gagica iar aia si-a batut joc de el/

Pe mine ma amuza ca are impresia ca ne poate avea la mana cu ceva, cand colo despre noi 2 nu stie absolut nimic, iar el e in dezavantaj pe partea asta.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Asta e doar presupunerea ta tâmpă. Ți-am zis. Mai mult de flying monkey nu esti. Ești menit sa pui botul la prostiile si minciunile lui Endorkyus. E doar rolul tău și oricum tu eșuezi să-ți cunoști nivelul.
Pentru tine este chiar o necesitate să crezi despre cineva ca mine că are vreo problemă anume și nu tu când ești penalizat.

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Eram de fata cand Cocina a zis astea in vazul tuturor acum 2 ani, eu incerc sa fiu finut si sa nu te denigrez,, fii mai discret si alege-ti cu grija persoanele ca sa nu nasca polemici d-astea.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Sa ma denigreze cineva cu ce? Si pe cine am ales eu? Repet, esti doar un flying monkey. Ala ți-e nivelul. Sa oscilezi in jurul minciunilor/victimizarilor unor astfel de personaje din simplul motiv că iti sunt antipatic si tie.winking Lucru care nu mă deranjează. If nobody hates you then you're doing something wrong. Nu-i asa, @Endorkyus?

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Esti foarte naiv daca ai impresia ca eu chiar am boala pe oameni pe care nu-i cunosc,, e fix invers, tu ai ceva cu mine, dar nu de ieri, de azi ci de 4 ani. In realitate poate nici nu te-as baga in seama si nu as cauta anturaje cu astfel de personaje, nu reprezinti ceva important pentru mine incat sa-mi fi antipatic, nu te simpatizez si atat. Am incercat sa fiu om cu tine dar n-am avut cu cine, cat despre minciunile de care zici...Bobita, eram de fata.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

N-am nimic cu tine. Potoleste-te ca tuna afara.
Ti-am semnalat in cateva ocazii ca vorbesti tampenii pe la niste postari si ca faci off-topic cu Arsenal. Atat. Si n-ai vrut in ruptul capului sa-ti asumi greselile. Nici dupa ce ai fost "pedepsit" deja.
Cat despre off-topic, hai sa terminam chatul de pe aici. Daca erai de fata cand cineva facea smear campaign nu inseamna ca ai priceput si ceva (sau ce trebuia).

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Asuma-ti faptul ca ai cautat circoteca si gata, am fost suspendat, am tacut si aia a fost, nu am umblat cu inca 3 conturi in paralel ca altii, nu dau nume.

Nu te mai victimiza atat, nu sunt genul veninos sa-mi bat joc si tam-tam pe seama altora, iti vezi de treaba ta, imi vad de a mea.

Asa e, drimmero e ala rau mereu. Nu e intamplator deloc ca ai mult hate in jur de la altii,, te vede lumea si te rade. Cand vei vrea sa discutam omeneste si fara panarama cauta-ma, daca vrei s-o dam la pace.

| EntertainYou a răspuns (pentru Drimmero):

Nu te-am suspendat eu. Asta crezi tu. E altcineva care a umblat cu asemenea chestii insistand obsesiv ca unii de pe acest site care par imuni sa fie dati jos de pe crengile copacului cu fructe spam-oase si daca n-ai aflat in atatia ani cine a fost degeaba iti mai zic eu intrucat probabil deja ma confunzi la fel ca Endorkyus avand obiceiul sa va reduceti persecutorii la o singura persoana. Tu crezi oricum numai ce-ti zice prietenul tau din lut, asa ca e pierdere de vreme.

| Drimmero a răspuns (pentru EntertainYou):

Nu mai conteaza cine a fost, nu a contat nici macar atunci pentru ca nu ma rezum la o viata aici, a fost ceva trecator,, tu ai fost prima banuiala stiind cat scuipai pe aici sa fiu eu si Grey suspendati/

'Persecutori', ba da' apocaliptici va credeti voi pe aici, am fost intotdeauna pe cont propriu pe aici, umblu doar singur, fac fata. Inca o diferenta pe care nu ai sesizat-o e ca nu lovesc cand un om e la pamant, din principiu, ceea ce s-a aplicat si la tine, orice disputa pe care am avut-o a fost cand ti-ai cautat-o personal cu mine, nu m-am luat dupa circoteca altora, dar gata, chiar nu mai am chef de d-astea, ti-am zis ce ai de facut.

| Endoryus a răspuns (pentru Drimmero):

Nu. Aia era moarta dupa el, dar el prefera sa moara virgin ca nu are multe fata pentru baiatu mamii cu facultate. Si cand ma refeream la cum arata, ma refer ca arata ca o fata. Greutate/inaltime, restul sunt cancan. Lasa-l sa se victimizeze singur, nu il mai baga in seama. Si-a luat portia de atentie pe anul asta, ii ajunge. La anul pe vremea asta.

| EntertainYou a răspuns (pentru Endoryus):

Ce o mai dai tu la intors, barfitoare spurcata. tongue
Tie ti se parea ca era "conquina" material de sex/relatie pentru cineva asa de mafiot ca tine?
Nu? Atunci ciocul mic si nu mai reclama la altii ce n-ai fi servit nici tu!

| Endoryus a răspuns (pentru EntertainYou):

Nu eu mi-am pierdut 3 ani de zile cu ea, ci tu. Acum tu faci pe victima. Avand in vedere nick-urile noastre, te las pe tine sa ghicesti cine e cocalar/mafiot. Adios

| EntertainYou a răspuns (pentru Endoryus):

Stii bine din ce cauza s-au scurs. Ca sa invete si ea ceva. Sau asa pretindea.
Iar nickname-ul meu provine de aici: https://youtu.be/Z6NMk7i_21c?t=32

| ILoveCringe4427 a răspuns:

A god among men.