| Deeza a întrebat:

Ce gen de filme preferati? Comedie/drama/dragoste/horror/actiune/razboi/istoric/mus ical/documentar? Sau combinate?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Drama si thriller psihologic sau juridic.Plus documentarele, bineinteles. Astea nu pot fi bagate in aceeasi oala cu filmele artistice.

| Bacemi a răspuns:

Cele de dragoste cel mai mult. In principiu ma uit la toate genurile de filme.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Toate in afara de horror.

| User a răspuns:

Toate in afara de ultimele 2.

| cosima11 a răspuns:

Comedie, dragoste si documentar tongue

| daniDeeDee a răspuns:

Toate...

| Casiana a răspuns:

Depinde de starea de spirit... Daca sunt vesela nu o sa ma uit la unul trist, si invers...winking

| andreea7520 a răspuns:

Comedie/drama/dragoste/horrorhee hee

| andalu a răspuns:

Un film bun nu depinde de categoria in care se incadreaza(ca sa nu mai spun ca nici nu stiu un film care sa se incadreze doar in categoria(de ex): drama,,,,
totusi ca sa iti dau si un raspuns concret: drama, istoric, documentar
Comedie!= de ceea ce se numeste acum a fi comedie ( adica!= circ, strmbaturi, comedii bune sunt cele ale lui Tarantino sau -un exemplu din filmele noi care imi vine in minte- "in Bruges")
Horror,, aceeasi parere, mai nou se "scot pe banda rulanta" comedii si filme horror de f proasta calitate.Nu pot sa spun ca nu imi plac, insa horror-urile actuale :-|,,, recomand Psycho - Alfred Hitchcock si The Shining - Kubrick pentru a putea intelege un horror de calitate.

| anna_5786 a răspuns:

Cel mai mult imi plac comediile si cele horror thinking dar si cele de dragoste si muzicale big grin iar uneori documentarele. dar si cele combinate merg thinking

| dana39668 a răspuns:

Horror, comedie, drama, dragoste, si cele indiene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie, drama, dragoste si horror. :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar horror si comedie din cand in cand