| anonim_4396 a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati? AVeti o melodie preferata? happy

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ascult orice. Am 3 melodii care imi plac in mod special:
Beyonce - Halo
The Script - Hall of fame
Bon Jovi - It's my life

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru AFR81):

The script si Bon Jovi, ai gusturi bune happy

| Drimmero a răspuns:

Doar manele! Ascult de toate, nu am melodie preferata. Imi provoci foame cu avatarul tau/

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru Drimmero):

Stii sa faci cartofi la cuptor? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends):

Stiu sa fac, dar lenea e mai mare decat mine!

| 777eSpirituales777 a răspuns:

Buna!
Eu ascult melodii despre IISUS si DUMNEZEU. happy
Cauta pe Youtube : Jesus is my best friend song.
Sunt foarte frumoase si lui Dumnezeui ii plac mult. happy
Pa pa.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns (pentru 777eSpirituales777):

Mai bine incearca rock Crestin.
Skillet, Nine Lashes, Thousand Foot Crutch.