| maria4343 a întrebat:

Ce glume stiti si voi?(da' sa fie bune)

Răspuns Câştigător
| ionutzul31 a răspuns:

Chuck Norris este incercuit de 30 de oameni. La care Chuck Norris: i-am inconjurat.

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Hmmm...thinking Sa fie una scurta:

Care e diferenta dintre un tantar si o blonda?
Tantarul daca il pocnesti nu mai suge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) O femei grasa sta in fata oglinzii fermecate:
- Oglinda oglinjoara, cine-i cea mai frumoasa din tara?
La care oglinda:
- Da-te la o parte ca nu vad nimic!
2)În sat, la discotecă:
-Domnișoară, dansezi?
-Nu.
-Atunci hai să ne ajuți să împingem un tractor.
3)Anul trecut am întrebat-o pe nevastă-mea ce vrea de Crăciun.
"Nu știu!"mi-a răspuns nervoasă. A doua zi, în timp ce mă plimbam pe stradă, am găsit o bucată de fier ruginită. Am luat-o, am pus-o într-o cutie și de Crăciun i-am dat-o nevesti-mii.
"Ce dracu-i asta mă?" m-a întrebat
"Nu știu" i-am răspuns
4)Nevasta catre sot:
- Dragule, tu nu imi spui niciodata ca ma iubesti.
Sotul:
- Ti-am spus o data. Daca o sa fie vreo schimbare, atunci te anunt!
5)Cand si-a vazut nepotelul pentru prima data, soacra dezamagita ii spune norei:
- Nu seamana deloc cu fiul meu.
Atunci nora si-a ridicat fusta si i-a zis:
- Auzi, mama soacra, asta-i p**da, nu xerox

| Resurrection a răspuns:

Ion si Maria in pat.MAria, avand chef de dragoste, ii zice lui Ion:
-Auzi Ioane, facem pariu ca ma ascund in pat si nu ma gasesti?
-Facem pariu ca nu te caut?