| eeeeeeeeee a întrebat:

Ce-i cu chatul? imi zice ca trebuie sa ma loghez cand eu sunt deja logata.

10 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Asa patesc si eu, dar totul isi va reveni la normal odata si odatabig grin

daniela
| daniela a răspuns:

Pai daca asa vor asa trebuie sa faci doar nu te costa nimic. Nu inteleg de ce atata "securitate"

| Cryssy a răspuns:

Si mie mi se intampla asta in ultimul timp foarte des.

| eeeeeeeeee explică:

De mine, bro?laughing

| eeeeeeeeee explică:

Dar nu ma pot loga deloc.introduc adresa de email si parola, si tot nu merge!

| Sylx a răspuns:

Mie mi s-a intimplat acum, probabil este din cauza serverului suprasolicitat, sunt multi totusi cei care intra in acelasi timp pentru a raspunde sau pentru a posta intrebari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intampla, nu e prima data, probabil ca trebuie sa te loghezi la fiecare raspuns si nici asa nu poti intra in profilul tau. O pauza nu strica nimanui, afara e frumos, a nins, la zapada cu prietenii, o carte, un ceai cald, un film romantic... zic si eu, nu dau cu bata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a saturat si elhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpio, daca asa vrei tu... si de tine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scorpio, in cazul asta ai avut dreptate, de tine s-a saturat rolling on the floor