| InYourPants a întrebat:

Ce ii face pe unii sa se indragosteasca de personaje de pe TPU? Lipsa de actiune in viata reala?

8 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Prezenta bolilor mentale.

| InYourPants explică (pentru Mayhem666):

Mai e indragostit drimero de caste si de morcov?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Poate.

Eu nu consider că te poți îndrăgosti cu adevărat de cineva doar prin intermediul tehnologiei, fără a interacționa in realitate.
Lăsând lipsa de afecțiune deoparte, consider că dragostea pe internet, in special pe site-uri precum TPU este de fapt o simplă afinitate datorită faptului că cele două persoane împărtășesc unul sau mai multe concepții comune.

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma "indragostesc" tocmai de aia care au conceptii diferite nah.
Personal consider ca multora le place sa se maimutareasca pe aici crezand ca unii/unele sunt indragostiti de ei. Cand e de fapt contrariul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cheo0S):

Buna.

Ăia care consideră că s-au îndrăgostit sau că cineva s-ar putea indragosti pe un site de Q&A au o vastra cuprinsă între 12 și 14 ani, copilării.
Desigur, poate sa iți placă MULT o persoană datorită activității sale, însă nu poate exista dragoste virtuala nici datorită asemănărilor nici datorită diferențelor in opinii, totuși de remarcat că există o diferență enormă între a te "îndrăgosti" pe Facebook, de o poză sau de a te îndrăgosti pe TPU, de...un caracter happy

| Cheo0S a răspuns:

laughing
Confunzi dragostea cu alte sentimente.
Nu, personal foarte multe personaje imi sunt antipatice pe aici.

| Den1sa a răspuns:

Prostie curatahappy

Răspuns utilizator avertizat