| JetBlueJet a întrebat:

Ce ii pot spune mamei sa o conving sa ma transfere la o scoala mai buna?
-Ea nu vrea sa ma transfere la o alta scoala deoarece s-ar putea sa pic intr-o clasa in care am avut o fosta colega pe care mama nu o suporta ~Nici pe ea nici pe mama ei~
crying Funda raspunsului care o va convinge pe mama

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Nu prea poti. Decat sa pari suparata tot timpul si pana la urma o sa intrebe ce ai si o sa te sustina happy

| JetBlueJet explică (pentru alexandrualind):

Cred ca o sa o sacai zilnic pana ii fac capul toba laughing si o sa se plictiseasca apoi ca sa incetez o sa faca cum zic eu... Sper
sad crying

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Nu, nu o sacaii. Pur si simplu pari suparata. O sa simta ca cea nu e bine.

| DoarBogdan a răspuns (pentru JetBlueJet):

Mersi de funda happy

| JetBlueJet explică (pentru DoarBogdan):

batting eyelashes kiss

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ea nu vrea sa ma transfere la o alta scoala deoarece s-ar putea sa pic intr-o clasa in care am avut o fosta colega pe care mama nu o suporta ~Nici pe ea nici pe mama ei...

Sunteti blonde?

| Idkidk a răspuns:

Nu trebuie sa le bage in seama ca sunt si ele acolo. Daca o colega pe care o urasc e la nunta mea, nu mai fac nunta? Sa se gandeasca logic, nu o bagi in seama, si aia e.

| alexandrualind a răspuns:

Nu poti!