| RoseMaria a întrebat:

Ce imagine aveti pe ecranul de la tel. mobil? dar al laptopului / computerului?

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai la telefon pana acum cateva zile aveam o poza cu mana unei persoane care tinea un ursulet si scria: I miss you, dar acum am o poza cu mine in care tin in mana o turta dulce in forma de inimioara!love struck

Si la laptop am un peisaj cu o insula cu palmieri, iar la calculator un fluturas cu nuante de mov pe fundal movlove struck love struck love struck

fundita?:*

| Maraaa a răspuns:

La mobil am o poza live cu iarba care se misca si se schimba cerul dupa momentul zilei...la laptop am o poza cu o pisica care joaca poker happy.

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Pe amn2 am cu Johnny Depp. =].

| z0z0x a răspuns:

Pe ecranul de la telefon am o poza cu mine love struck Iar pe cel de la ecran una cu mine si cea mai buna prietena love strucklove strucklove struck

| RalluOfr a răspuns:

La telefon am o poza cu mine iar pe ecranul de la lapptop am o poza cu dulciuri.