| KiaraHoney a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa plec din Bucuresti in alt oras din Romania si sa imi iau si cainele cu mine? Pasaportul este necesar?

3 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Pasaport? Pai, oh, Doamne!
Ce sa faci cu pasaportul? Ia-ti bagajele, cainele si du-te, vorba lui death, daca ai bilet! Sau poate ai BMW!
Drum bun!

| death a răspuns:

Dacă nu te duci la Ambasada Vasluiului, n-ai ambiţielaughing Cum să-ţi trebuiască paşaport ca să ieşi din oraş? Nu îţi mai place biletul de tren?

| KiaraHoney explică:

Vb de plecarea din Bucuresti impreuna cu cainele mew cea ce nu sunt foarte sigura ca te mai lasa in tren daca nu are cusca sau botnita!