| Andy_6572 a întrebat:

Ce impresii aveti despre Samsung Galaxy S?

Răspuns Câştigător
| deNisu a răspuns:

Imi placehappy telefonul arata foarte bine cu toate ca e prima oara cand il vad! este foarte dragut, subtire de altfel, si arata foarte bine! daca doresti sa ti`l cumperi ti`l recomand cu incredere!

3 răspunsuri:
| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Mie mi-ar placea sa am un Samsung Galaxy S dar nu mi lasi cumpara pentru ca telefoanele cu touch sunt sensibile si nu cred ca tiar placea daca l-ai scapa de cateva ori jos sa-l faci varza dupa ce ai dat atatia bani pe el

| deNisu a răspuns:

Nu prea ai dreptate! eu am telefon cu touch, si sunt foarte multumita:d il am din decembrie anul trecut [ Samsung corby] si foarte tareeee! big grin

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Este un telefon foarte faynhappy Chiar imi place!