| RAY a întrebat:

Ce inaltime aveti? cat de mult credeti ca conteaza inaltimea in viata?

Răspuns Câştigător
| RAY explică:

1.62 m.
Contează pentru ambele sexe. O tipa mica de înălțime poate purta tocuri, in schimb o fata inalta, de 1.80 nu poate purta tocuri foarte inalte, pentru că ar arata ciudat. Plus ca s-ar putea sa dureze ceva pana va gasi un partener cam la fel de inalt.
La barbati conteaza destul de mult. Un barbat mai inalt are o alta prezenta cand intra într-o încăpere. Pana si-un costum se așează mai bine pe el laughing
Personal, prefer tipii intre 1. 75- 1.88 m.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

Tu porti tocuri? Cit de inalte? Tocurile.

| raluk27 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, port. De 10-15 cm.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru raluk27):

Sunt sigur ca arati super pe tocuri, multa sanatate.

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Am 1.82 și nu cred că înălțimea contează.

| Doub a răspuns:

1, 57m.
Şi sunt o dulce, dwah. blushing

| gemeni6226 a răspuns:

Am 1.62 si sunt foarte multumita de inaltimea mea.Nu as dori sa fiu nici mai inalta nici mai scunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,67
Eşti scund? Contează big grin

| Jimtheghost a răspuns:

Conteaza doar daca vrei tu sa conteze. Eu zic ca inaltimea nu are nici cea mai mica importanta. Doar daca vrei sa joci in NBA. Atunci conteaza.

| chilledzebra a răspuns:

Am 1.56, da, da, 1.56 (ati citit bine) si oricat de mult ma cicalesc "dragii mei, prea-iubiti prieteni" nu ma omor. Viata e prea scurta ca sa stau suparata pe o persoana, risipesc aiurea un timp pe care nu-l voi putea intoarce. Deci,daca vrei sa stii parerea mea: "Oricat de scund, inalt, schilod, pufos si alte tampenii esti sa te doara fix in cot de cei care vor sa te raneasca." Nu merita, credeti-ma! Nu pune la suflet niste vorbe aruncate in vant. Oricum, roata aia oricat de patrata ar fi ea se intoarce si asta o stim cu totii. Si nu, nu port tocuri, pentru ca dragele mele: URASC NENOROCITELE ALEA DE CATALIGE! Deci nu, inaltimea CHIAR NU CONTEAZA! Nu am dat si nici nu o sa dau vre-odata importananta "problemei" asteia! big grin