| WhatMeanLove a întrebat:

Ce inseamna a plange? Cuvinte din inima va rog!

Răspuns Câştigător
| AdY a răspuns:

A plinge insemnca a fi slab...slab in fata unei dureri. Ati varsa durerea prin lacrimi.

Plinsul poate fi controlat la fel si durerea.

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inseamna a suferi. (asta daca nu cumva plangi de fericire).

| Ingrid16V a răspuns:

A plange - A suferi in zadarsad [caci oricat ai plange si oricare ar fi motivul, nimic nu se schimba sau va deveni la normal]
E fara rostoh go onsad

| Cineva3 a răspuns:

Cand te supara cineva si ca sa te descarci iti dai drumul la lacrimile tale care iti curg pe obraz big grinbig grinbig grin cuvintele astea chiar ma fac sa plangcryingcryingbig grinbig grinbig grin