| maria999 a întrebat:

Ce inseamna aceste semne ‎=] sau ‎raised eyebrows?

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Pai =]-inseamna tot acelasi lucru cu semnul asta happy doar ca pui paranteza mare in loc de paranteza mica(e mai modern asa =] am vazut ca multi il folosesc ) Si / : ) inseamna un fel "stiu ca nu esti serios sau ma minti ". Fundita?puppy dog eyes Plizz

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Primul nu inseamna nimic, din cate stiu eu
Iar al doilea, e cel care face asa cu un ochi, ca si cum ar zice "tu ma minti"

| allllexaaaa a răspuns:

Cred ca vrei sa zici happy inseamna zambet si celalalt e ridicat din spranceama. Fundita? big grin