| phantomitza a întrebat:

Ce inseamna cand iti tiuie urechea dreapta. ceva veste? sau superstiti ce se zice despre asta?

Răspuns Câştigător
| Bunicul62 a răspuns:

Nu te lua dupa prostii pune mina la carte ca este cel mai bine ca o ureche tiuie ca o fi stg ca o fi dr asta este suntem oameni Dar cartea intra in cap prin urechi si ochi.

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

E un puseu de tensiune

| Daniella a răspuns:

Poate te-a tras curentul sau se intampla altceva,mai bine du-te la doctor sa fii sigur/a ca nu ai nimic, si lasa superstitiile, sunt o mare prostie.