| Miha_Mihaela_1978_Lj0H a întrebat:

Ce inseamna cand ti se zbate ochiul stang

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Absolut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spasmele ochilor sunt probleme comune, pe care oricine le experimentează. Aceste spasme reprezinta contracţii ale muşchilor care sunt situati în jurul sprâncenelor. Sunt procese involuntare, care apar spontan. Principalele cauze sunt : oboseala, stresul, deshidratarea, deficienta anumitor minerale sau chiar şi consumul excesiv de ceai, cafea ori alcool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansează Macarena.

| Allєє a răspuns:

Înseamnă că trebuie să stai liniştită.

| RiRikk a răspuns:

Nu e nimic neobișnuit in asta. Se poate să fii consumat recent o sursa de cofeină (Cafea, Coca-Cola), si ochii sa fie obosiți si atunci reacționeaza asa. Nu te lua dupa superstiții ca numai îți pierzi timpul. Uite aici un mic site care te poate ajuta :http://www.unica.ro/......12014.html
O zi buna in continuare :)