| gingergirl1 a întrebat:

Ce inseamna daca ai gropite (gropita)in barbie?
Mie una mi se pare adorabil,la fel ca si cele din obraji happy dar ce inseamna?thinking Eu stiam ca daca ai gropite in barbie o sa ai o viata frumoasa, e adevarat? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Da happy
Și mie mi se par adorabile persoanele cu gropițe, dar nu cred ca are vreo însemnătate, deci faza cu o viață frumoasă cade.
Ciao :-D

| Paula012 a răspuns:

Eu una stiu ca daca ai gropita in barbie... esti cu*va ..sa ma scuzati big grin

| Foxyyyy a răspuns (pentru Paula012):

De unde pana unde? N-are pic de relevanta, gandeste si tu inainte sa apesi pe raspunde.