| Bartalus_Cristina_1973 a întrebat:

Ce inseamna daca visezi cu baiatul pe care il placi?

8 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Inseamna ca l-ai lua la o tura.

| OnuOnulică a răspuns:

Adică să înțeleg că ați visat împreună? laughing
Nu însemană nimic, poate pur și simplu te gândești prea mult la el.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca te gandesti la el, dar nu este mai nimic special. Eu am visat si fete pe care nu le placeam, si nu numai laughing

| K0sti a răspuns:

Visati impreuna sau cum? Grea limba romana?

| Florentina9210 a răspuns:

Inseamna ca esti obsedata de el, te gandesti mereu la el si de aceea il visezi.

| suffarstar a răspuns:

Inseamna ca esti obsedata.

| eudoareuu a răspuns:

Nu stiu daca inseamna ceva dar cunosc multe persoane, inclusiv eu, care viseaza un baiat de care ii place.Asta este din cauza ca tu il placi.Pentru ca te gandesti la el.De-asta il visezi.

| Andreiu68 a răspuns:

Buna.Uite,eu sunt baiat,si imi placea si mie de o fata,ma gandeam la ea cam toata ziua, iar noaptea o visam.A doua zi ma trezeam si ma gandeam,, oare ce inseamna visul asta?-am visat-o" Incercam sa gasesc raspuns dar nu gaseam, si ma gandeam la ea cum de a aparut in visul meu? Dupa iar, am visat-o. Ceva ciudat.Am inceput dupa sa nu ma mai gandesc la ea, nici sa nu ii probunt numele, si nu am mai visat-o.O concluzie oarecumbig grinaca te gandesti la persoana iubita zilnic macar 5-10min ai sa o visezi, pentru ca ea este pentru tine im acel moment cineva inportant.Visul reprezinta,, un vis implinit daca ai sa te combini cu acel baiat".