| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna de aici " (BV1 = 20 lei/pers/zi; BV2 = 45 lei/pers/zi; BV3 = 60 lei/pers/zi) Tarif RON / persoana / sejur – 6 nopti "
acel BV1/BV2? e luat de la cazari pensiuni/vile etc.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pensiunile,vilele,hotelurile,ofera si masa, deci BV asta sunt bonurile valorice pentru masa si iti asigura masa contra cost, in bonuri valorice cu diverse valori.BV1,ar fi bon valoric a 20 lei/pers/zi si probabil iti asigura o singura masa etc.
Si pensiunile, vilele astea sau au restaurante proprii sau au contracte incheiate cu restaurante ca sa iti poata asigura mesele principale, daca doresti.