| DeliaCute a întrebat:

Ce înseamnă emoticonul " :\ "? Ce exprimă acesta?

9 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Dezamagire, mahnire, suparare.
O lista detaliata gasesti mai jos.
http://www.symbols-n-emoticons.com/p/facebook-emoticons-list.html

| Gonrax a răspuns:

Nemulțumire.
Uită-te la gură, supărare, neînțelegere, nemulțumire pot spune. Dezamăgire chiar.

| Adviceforeveryone a răspuns:

Buna! In principal, acest emoticon exprima o stare de confuzie. Persoana care il foloseste ori nu a inteles ceva, ori nu mai stie ce sa spuna in continuare. Mai poate fi indecis, dezamagit sau surprins intr-un mod neplacut.

| FlaviusHaarp a răspuns:

Dezamagire, mahnire, suparare.
O lista detaliata gasesti mai jos.
http://www.symbols-n-emoticons.com/p/facebook-emoticons-list.html

| Xayah94 a răspuns:

E ceva gen,,... ceeeeeeeeee? nu m-am prins de gluma ta amuzanta''

" :/ '' inseamna tipu' confuz.winking

| izaidk a răspuns:

" :/ " poate însemna ca persoana respectiva nu intelege ceva.

| Wannaddo a răspuns:

Suparare.Tristete.

| LoveMusicDD a răspuns:

Dupa parerea mea, eu cred ca exprima fata (starea) de a te simți și bine, și rău. Așa și așa [

| Alex_Banut_1996 a răspuns:

Emoticonul exprima un sentiment care il ai in momentul vorbirii cu cineva pe chat cum ar fi pe facebook sau what's up. Daca simti ca esti nervoasa, suparata sau orice simti poti sa zici mai bine prin emoticonuri. Sper ca te-am ajutat.