| bombonikk a întrebat:

Ce inseamna hapciupalitica? Stiu ca suna ciudat dar am auzit ca a spus cineva si nu stiu ce inseamna. FUNDOIbig grin

2 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Porecle de astea scoase de "smecheri" ca sa faca misto de unii oameni.Nu cred ca inseamna ceva pana la urma, e doar un mod de a face misto de cineva, de a glumi pe seama lui.Noi ii zicem asa soferului de la autocarlaughing

| BitchImfabulous a răspuns:

O intrebare... cel caruia i s-a spus asta stranuta mult?laughing
cred ca e pur si simplu o inventie.bataie de joc.